Radregion Bayern Böhmen Fahrrad Tour

mocný | nádherný | lákavý

Cykloregion česko-bavorské lázně nabízí řadu klenotů – ukázky mocné geologické síly, nádherné lázně a tradiční pohostinnost Na obou stranách česko-německé hranice se nachází cyklistický ráj.

stilisierte Karte Radregion Bayern Böhmen Fahrrad Tour

Devět různorodých etap vás dovede k deseti nádherným lázním.

stratmann-0321
110stratmann-09556
557stratmann-01600
223stratmann-00123
11 Familien

Příroda je nejlepším místem pro hru a získávání nových poznatků. Rodinné výlety v cykloregionu česko-bavorské lázně vás a vaše děti zavedou k působivým místům plných historie. Na trase získáte napínavým způsobem znalosti o regi-onální flóře a fauně, impozantní geologii a úžasné historii: je to tedy zážitek pro velké i malé objevitele.

032stratmann-08996
285stratmann-00430
17 Rundtouren

Vydejte se po stopách Alexandra von Humboldta, obdivujte nádheru starých obchodních cest a objevte zvláštní mramor ze Smrčin.
Ať už jezdíte na kole nebo elektrokole jen pro požitek nebo jste sportovní cyklisté s jistými vyššími ambicemi, okružní trasy po cykloregionu česko-bavorské lázně mají pro každého připravený nějaký zážitek.

466stratmann-01188
446stratmann-01098

Nechte na sebe působit energii Smrčin (Fichtelgebirge), Franckého (Frankenwald) a Slavkovského lesa. V cykloregionu česko-bavorské lázně, v jednom z nejvíce vulkanicky aktivních oblastí ve střední Evropě, uvidíte, jaké prapůvodní síly naši krajinu po miliony let vytvářely.

Nádherné česko-bavorské lázně okouzlují již od 14. sto-letí básníky, myslitele, umělce a vládce. Hlavní trasa spojuje v devíti etapách celkem deset ba-vorských a českých léčebných lázní a lázeňských měst Zavede vás k nejpůsobivějším.

Kdy vy budete mít možnost pocítit léčivé účinky prame-nité vody v nádherných lázeňských městech cykloregionu česko-bavorské lázně?

9Etappen10BäderFamRund

(Cyklobus rezervaceje stále ve výstavbě, závazná rezervace momentálně není možná)